چیلر تراکمی آب خنک اسکرال

چیلر تراکمی آب خنک اسکرال دستگاهی است که با دریافت انرژی الکتریکی، برودت مورد نیاز اماکن عمومی یا مجتمع های مسکونی را تهیه می کند.

انرژی اصلی مورد استفاده در چیلر تراکمی آب خنک اسکرال، انرژی الکتریکی می باشد که از این انرژی برای گرداندن الکترو موتور کمپرسور استفاده می گردد.

چیلر تراکمی آب خنک اسکرال

مزیت چیلر تراکمی آب خنک اسکرال

مزیت اصلی در چیلر تراکمی آب خنک اسکرال این است که برای انتقال برودت به محل مصرف عموماً از آب استفاده می شود، به این صورت که، چیلر آب را سرد می کند و آب سرد شده توسط پمپ آب بین هواساز یا فن کوئل ها و چیلر در یک مدار بسته به جریان درمی آید. واحدهای مصرف با دریافت آب سرد، محیط اطراف خود را خنک می کنند و به واسطه این خنک کاری آب سرد در واحد مصرف کننده، کمی از برودت خود را از دست می دهد، که با گردش دوباره در اواپراتور چیلر مجدداً خنک شده و به مصرف کننده بازگردانده می شود.

مجموع حرارت گرفته شده از ساختمان و انرژی الکتریکی ورودی به کمپرسور از برج خنک کننده به محیط اطراف دفع می گردد.

کمپرسور این دستگاه ها، از نوع اسکرال بوده و از بهترین برندهای موجود در بازار می باشد به علت مصرف شدن آب در برج خنک کننده برای مناطقی که آب به میزان و بت کیفیت مناسب وجود دارد، به علت پایین تر بودن مصرف برق، بهترین گزینه برای واحدها می باشد. همچنین به علت استفاده از کمپرسور اسکرال مصرف برق این دستگاه تا 10 درصد کمتر از چیلر هایی است که از کمپرسور اسکرو استفاده می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت چیلر تراکمی آب خنک اسکرال و نیز انواع دیگر سیستم های تهویه مطبوع و انتخاب مناسب ترین سیستم با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش (مهندس احمدی) : 09194428183